Бетонирование
При перегляді фотографій просимо звернути увагу на армування, бо це найважливіша частина виготовлення бетонної підлоги та основ, на якій нерідко намагаються заощадити, що вкрай небажано. Ціна арматури хоч і не дуже невелика, але її роль важко переоцінити. Також слід придивитися до підготовчих робіт, продемонстрованих у цьому розділі портфоліо. Підсипати якісним матеріалом, добре його ущільнити, демонтувати асфальт перед бетонуванням - все це теж відіграє важливу роль для довговічної служби бетонного покриття.
Більш детально про те, як саме відбуваються роботи з бетонування двору в приватному секторі, а також скільки вони обходяться, ви можете прочитати у відповідній статті, присвяченій даному питанню.
А у статті, озаглавленій "Заливка бетонних підлог у складах, ангарах, техприміщеннях. Калькуляція витрат" ви зможете прочитати про проведення робіт з влаштування бетонної підлоги і дізнатися, в яку суму сьогодні обходяться подібні роботи, включаючи матеріали (бетон, арматуру, підсипку тощо) .д.).
Роботи виконувались ОПЕРАТИВНО ― у стислі терміни, ЯКІСНО ― як для себе, і ВІДПОВІДАЛЬНО ― на совість.
На фотографіях можна ознайомитись з різними прикладами виконання та простежити за перебігом робіт.
Влаштування бетонної основи в приватному будинку. На першому етапі було здійснено виїмку зайвого ґрунту та його винос (після розрахунку загального "пирога"). Близько 18 куб. землі було викопано та винесено.
Потім підсипка відсіванням за рівнем (хоча краще було б щебенем, але замовник був змушений заощаджувати) та ретельне ущільнення віброплитою. Загалом загальна площа майже 120 кв.м.
Далі ув'язування армованого каркасу із "забурюванням" у стіни, влаштування захисного шару, виставлення маяків.
Останній етап - заливання бетону з міксера, бетон подавався відерами, дуже оперативно... Прийнято два міксери по дві години на кожну. Усі роботи було виконано за два дні. Бетонна основа під укладання пінополістиролу та тепла підлога готова.
Підготовка під бетонування підлоги ангару. Після планування ґрунту був завезений, розпланований та утрамбований вібротрамбуванням відвальний шлак.
Після відвального шлаку підлога ангара була спланована і утрамбована відсіванням. Далі проводилися роботи з теплоізоляції. За бажанням замовника використовувався пінополістирол. Він був покладений на цементно-піщаний розчин, щоб уникнути порожнеч під
Останній етап. Зроблено армування всієї поверхні із забурюванням арматури у фундамент по периметру. Потім прийняття бетону по маяках з міксера протягом одного дня.
Виробниче приміщення. Після планування відвального шлаку і його ущільнення "вібролапою" було зроблено засипання керамзиту як утеплювач.
Потім армування та прийом бетону. Бетон приймався протягом одного дня. Підготовчі роботи зайняли приблизно три дні.
На цьому об'єкті було проведено комплекс робіт із бетонування.
Навколо котеджів було підсипано та утрамбовано вібротрамбуванням відвальний шлак. Потім щебенем виконувались планувальні роботи. Далі армування із закріпленням арматури в фундамент будівлі, встановлення опалубки по периметру та прийом бетону.
За таким самим принципом бетонувалися майданчики перед гаражами. Відмінність - найчастіше армування та товстіший шар бетону. Якщо на вимощення його товщина в середньому була 100-120 мм, то перед гаражами – 150 мм. Хоча 100-120 мм теж достатньо.
Всі будівлі по всьому периметру обладнані подібною вимощенням.
Роботи з бетонування гаража, розташованого на цокольному поверсі приватного будинку. На стару підбетонку було укладено пінополістирол, пов'язано армосітку, потім по периметру прокладено депферний шов. Установка маяків, прийом бетону та виїмка маяків.
Ще один гараж. Виїмка зайвого ґрунту, підсипка, утрамбовування, армування, встановлення маяків, прийом бетону, виїмка маяків "по свіжому", закладення штроб. Все за день.
Бетонування перед гаражем та перед двором. Той самий комплекс робіт, що й на попередніх фотографіях.
Комплекс робіт із бетонування двох гаражів у гаражному кооперативі. Зняття старого відвального шлаку за допомогою відбійного молотка, перепланування, ущільнення, армування та прийом бетону.
Ще один гараж. Виїмка зайвого ґрунту, підсипка, утрамбовування, армування, встановлення маяків, прийом бетону, виїмка маяків "по свіжому", закладення штроб. Все за день.
У цьому дворі було проведено попередні земляні роботи для укладання водопроводу, виготовлено невеликі підпірні стіни для клумб (праворуч), виконано перепланування (для зручнішого стоку води), встановлені та забетоновані стовпи для навісу.
Потім встановлені стовпи для тимчасового паркану, знову ж таки підсипка щебенем, ущільнення, армування (як і завжди, з обов'язковим захисним шаром).
У результаті зі старого зарослого двору вийшла гарна заготівля під майбутнє озеленення, розбивку клумб, укладання тротуарної плитки (виконаної нами пізніше)...
Підвал. В даному випадку були виконані такі види робіт: демонтаж старої бетонної підлоги, виїмка та вивіз ґрунту для підвищення рівня стелі, планування щебеню.
Потім ущільнення, армування, встановлення маяків, прийом бетону, виїмка маяків та закладення штроб.
Підсумок - збільшення стелі до необхідної величини, нові рівні армовані бетонні підлоги, готові під укладання плитки для підлоги.
Обов'язково допоможемо вибрати оптимального постачальника бетону. Без націнок, накруток та відкатів.
Бетонування майданчика для встановлення збірного металевого гаража.
Основа під магазин. Було виготовлено фундамент, зроблено зворотне засипання, укладено та утрамбовано підсипку, прокладено плівку та пінополістирол, зроблено армування та влаштування бетонної підлоги.
Виготовлення бетонної підлоги у підвалі. Силами замовника було демонтовано стару підлогу. Нашими зусиллями виконано планування щебенем, встановлення маяків (на жаль, бюджет не передбачав армування, тому використовували фібробетон).
Бетон подавався через вікна. На вивантаження міксера (7 куб.м.) витрачалося приблизно дві-дві з половиною години.
Після заливання маяки одразу ж витягувалися, штроби зашпаровувалися. Загальна площа 140 кв. Після повного висихання бетону на поверхню планувалося укладати гумове покриття (спортзал).
Майданчик під автомобіль на невеликій дачній ділянці. Прибирання сміття та землі, перепланування, армування, прийом фібробетону. Зайняло один день.
Влаштування бетонної вимощення навколо чаші басейну - підсипання та ущільнення ґрунту та відвального шлаку, армування, прийом бетону.
Заливка бетонної підлоги у виробничому приміщенні (перший поверх), 60 кв. Усі роботи (демонтаж невеликого фундаменту, прибирання та винесення різного сміття, армування, встановлення маяків, прийом бетону) зайняли один день.
Влаштування армованих (скловолокнистої арматурою) бетонних підлог у складському приміщенні (440 кв.м.) Демонтаж бетонного в'їзду, ретельне прибирання всього приміщення, армування, встановлення маяків, перенесення вручну та прийом бетону – п'ять днів.
Влаштування бетонних підлог в ангарі, із затиранням гелікоптером.
Після укладання бетону за допомогою плаваючої віброрейки.
Початок робіт із затирання бетону.
Середина процесу.
Готова поверхня через тиждень після закінчення робіт.
Ще через пару днів були прорізані та заповнені деформаційні шви.
- Инстаграмhttps://www.instagram.com/bdsudnepr/
Бетонна основа в Дніпрі250 ₴/кв.м
Бетонування гаража в Дніпрі з затіркою вертольотом1 500 ₴/кв.м
Бетонування двору в Дніпрі300 ₴/кв.м
Вімощення навколо будинку в Дніпрі350 ₴/кв.м
Бетонна стяжка в Дніпрі300 ₴/кв.м
Бетонна підлога в приватному будинку у Дніпрі250 ₴/кв.м