Земляные работы
На фотографіях можна побачити відображені результати копання траншей під фундаменти, під укладання водопроводу або каналізації, електричних кабелів, копки котлованів, поглиблення підвалів, викопування льохів і складності і труднощі, що виникають при цьому, які обов'язково практично завжди долаються. У подоланні цих труднощів допомагають руки, лопати, ломи, сокири та відбійний молоток.
Хотілося б особливо підкреслити швидкість виконання цих робіт та цілком прийнятну ціну. До речі, щодо розцінок. З актуальним прайсом на послуги з розробки ґрунту, що надаються нами, ви можете ознайомитися тут.
Земляні роботи від Бригади Добрих Будівельних Послуг – завжди оперативно, завжди на совість!
- Переміщення ґрунту за допомогою тачки. Зворотнє засипання у будинку.
- Наступні чотири фотографії - розробка траншеї для заземлення.
- Загальна довжина – 50 пог.м. Ширина під лопату, глибина 500 мм. Робота виконується на промисловій основі.
- Грунт змішаний, з явною перевагою бетону, шлаку та будівельного сміття. Робота велася за допомогою двох відбійних молотків.
- Траншея (всі 50 метрів) викопана протягом дня. Потім, після робіт зварювальників та забиття куточків, за кілька днів траншея засипалася.
- Влаштування двох невеликих зливних ям при одночасному бетонуванні майданчика.
- Діаметр близько 1,8 м, передбачувана глибина – два метри. Заливали бетонну основу під модульний будиночок, заразом нас попросили зробити і дві ями.
- Грунт попався складний - спочатку відвальний шлак, потім шар спресованої глини, далі щільна земля.
- І бетонний майданчик (підсипка, ущільнення віброплитою, армування, прийом бетону, 100 кв.м.), і дві ями - все було зроблено за звичайний робочий день.
- Ну а на дні зливних ям уже почався бруд, виступила вода. Тож до проектної позначки трохи не дійшли.
- Виїмка ґрунту в стиснених умовах. Демонтаж гарного бетонного вимощення і потім уже земляні роботи. Кінцева мета замовника – гідроізоляція фундаменту, який був стіною підвального приміщення.
- Вийняту глину, що призначалася для зворотного засипання, доводилося складувати поряд на листи ДВП, щоб не забруднити навколишній "ландшафтний дизайн".
- Ще одна бонусна робота. Виконували бетонування приміщення, нас попросили сприяти прокладці каналізації.
- Зняття та переміщення у бік тротуарної плитки, демонтаж відбійним молотком відвального шлаку, виїмка глини. Ну і потім знову все закопали.
- Ну і, звичайно, завжди доводиться копати траншеї при влаштуванні стрічкових фундаментів.
- Тут можна побачити підготовку армопояса під установку блоків. Глина на зворотне засипання.
- Ще один подібний приклад.
- Копка ями під підвальне приміщення у приватному секторі на Комунарі. Грунт (переважно глина) складувався з одного боку.
- Риття траншеї для стовпчасто-стрічкового фундаменту під паркан із бетонних чотириметрових плит у Підгородньому.
- Яма під підвал будівлі на дачі. Зважаючи на малу кількість місця для складування ґрунту, він по ходу виконання робіт вивозився тачкою за межі ділянки. Розміри 4*5*2.5м.
- На наступних трьох фотографіях відбито процес ходу земляних робіт з влаштування фундаменту для випалювальної печі в промзоні.
- Під асфальтом знаходився шар відвального шлаку, потім щебенева підготовка та утрамбований шар глини. Потім трохи землі.
- Розмір первісного котловану - 7*5*1.2 м. Потім усередині були вириті дві траншеї під стрічковий фундамент та основна яма (1.5*2 та ще на 4 м у глибину). Весь ґрунт відразу ж насипався у відра і виносився за територію (через отвір у паркані).
- Перекопування та боронування ділянки в районі аеропорту.
- Виймання та винесення ґрунту з підвального приміщення після попереднього демонтажу старого бетонного покриття (роботи проводилися з метою збільшення висоти стелі до прийнятної величини).
- Ще одна схожа робота - виїмка насипного грунту в приватному будинку, що будується під влаштування бетонної плити основи в Підгородньому. Земля викидалася через вікна чи виносилася відрами.
- Траншея під фундамент прибудови в Новоолександрівці. Варто відзначити чимало будівельного сміття в ґрунті, що було обговорено ще до початку робіт.
- Траншея вздовж стіни будинку під влаштування фундаменту для облицювання цеглою (упорядкування старої будівлі). Район проспекту Металургів.
- Траншея на дачній ділянці (55 м) під укладання силового кабелю. Село Північне. Перекопування (вручну) та боронування присадибної ділянки у дачному селищі в районі аеропорту.
- При виїмці ґрунту цегла та інше будівельне сміття було складено осторонь, щоб при зворотному засипанні не пошкодити кабель.
- Складування глини перед навантаженням на самоскид.
- Виїмка та винесення ґрунту перед бетонуванням приватного подвір'я.
- На цій фотографії зображено вилучення повністю замоченого глиняного замку з-під демонтованого бетонного вимощення. Глина виносилася на відстань 60-70 метрів за межі ділянки та вантажилася на самоскиди з подальшим вивозом на звалище.
- Зважаючи на наявність підвального поверху, глибина розробки склала близько 2.6 метра. Після виконання силами замовника робіт з гідроізоляції стін було завезено, укладено та ретельно утрамбовано віброногою нову, суху глину.
- Транше під фундамент паркану. У нижній частині була засипана (з ущільненням) відвальним шлаком, потім армування та заливання бетону.
- Вилучення досить складного ґрунту (у тому числі за допомогою відбійного молотка) для влаштування траншеї під стрічковий фундамент.
- Три фотографії, що демонструють виїмку ґрунту для влаштування бетонних опор.
- Після розмітки викопувалися практично круглі ями, чорнозем прибирався убік для подальшого використання на ділянці.
- Глина складалася окремо.
- Инстаграмhttps://www.instagram.com/bdsudnepr/
- Земляні роботи вручну в Дніпрі600 ₴/куб.м
- Земельні роботи вручну в Дніпрі600 ₴/куб.м
- Копання, риття траншей вручну в Дніпрі600 ₴/куб.м
- Копка зливних ям і котлованів вручну, Дніпро600 ₴/куб.м